kurenie-podlahove.sk

Doplnkový modul rozdeľovač/zberač - pre zostavu UNIMIX - 3/4"x3/4"xEK IVAR.UNIMIX RS

Kód: 500456
266,10 € –20 %
Screenshot 6
266,10 € –20 % 212,66 € / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnkový modul rozdeľovač - pre zostavu UNIMIX, IVAR.UNIMIX RS, rozmer:  3/4" x 3/4" x EK

 

  • PN 10, T = +120 °C
  • zostava rozdeľovača/zberača primárneho okruhu pre pripojenie vykurovacích telies dopojením na zmiešavaciu zostavu IVAR.UNIMIX pomocou prevlečných matíc a šróbení umožňuje riešiť tepelnú pohodu objektu súbežným prevádzkovaním dvoch teplotných režimov z jedného miesta
  • modul s tromi výstupmi umožňuje priame napojenie vykurovacích telies
  • modul obsahuje: trojcestný rozdeľovač a zberač s výstupmi 3/4 ”EK, vstupy 3/4”, otočný napúšťací a vypúšťací ventil, 2 ks zátky a integrovaný prepúšťací ventil s rozsahom nastavenia 0,2 - 0,6 bar
  • materiál niklovaná mosadz CW617N

 

Poznámka:
Dopojenie vykonajte pomocou SADY guľových uzáverov IVAR.9723 R alebo rohového dopojenia rozdeľovača IVAR.AC 619 L – IVAR.AC 619.
 

Dodatočné parametre

Kategória: príslušenstvo k rozdeľovačom
Záruka: 2 roky
Špecifikácia: 3/4'' x 3/4'' x EK
Posledná aktuálizacia ceny: 26.07.2022 15:02:12

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Spoločnosť IVAR CS spol. s r. o. bola založená v r. 1992, ako obchodná firma s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom, ktorého rozloha bola 3 500 m2. V priebehu uplynulých 25 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická spoločnosť, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje predaj inštalačnej techniky v Českej a Slovenskej republike. Pôsobí ako reprezentant obchodno technického zastúpenia rady európskych firiem podnikajúcich v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 zamestnancov a tento počet sa každým rokom spolu so zvyšujúcim sa obratom a rozširujúcou sa produktovou ponukou zvyšuje. Skladový areál s celkovou plochou 26 000 m2 a súčasne aj sídlo spoločnosti sa nachádza v Podhořanoch u Kralup nad Vltavou. Temperované skladovacie haly s celkovou plochou 4 200 mgarantujú nadštandardné skladové zásoby a okamžitú dostupnosť produktov.

Priority 

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorý sa snažíme dosiahnuť poskytovaním profesionálneho prístupu, či už v oblasti technického poradenstva alebo služieb.

Vysoká kvalita nami dodávaných produktov je samozrejmosť. Dbáme na to, aby spĺňali i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. je zapojená do Systému združeného plnenia EKO-KOM pod klientským číslom: EK-F06020667

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. zabezpečuje v spolupráci s kolektívnym systémom ASEKOL ekologickú likvidáciu elektrozariadení a je zberným miestom zabezpečujúcim spätný odber odpadových elektrozariadení na adrese sídla firmy.

IVAR CS : komponenty pro vodu, vytápění a plyn

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.