kurenie-podlahove.sk

Plynový kotol BOSCH Condens GC2300iW 24 P - Závesný kondenzačný vykurovací kotol

Kód: 7736901553
1 435,20 € –24 %
mall
1 435,20 € –24 % 1 089,66 € / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Bosch (JUNKERS) Condens GC2300iW 24 P
- závesný kondenzačný kotol s integrovaným trojcestným ventilom
- výkon: 3,4 - 25,0 kW
- farba: biela


Jednoduchá obsluha
Prevádzka prístroja Condens 2300i W sa vysvetľuje sám. Bez príručky sa teda zaobídete. Pokiaľ chcete, môžete kotol ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie cez internet.

Jednoducho účinný
Modulačný horák kotla Condens 2300i W nastavuje maximálny výkon v rozmedzí 10 až 100% podľa aktuálnej potreby tepla. Kotol tak pracuje ešte efektívnejšie, keď nepotrebujete plný výkon. Výsledkom je vysoká energetická účinnosť vykurovania v sezóne, ktorá dosahuje až 94 %.

Jednoducho tichý
Kotol Condens 2300i W je možné inštalovať aj v obytnom priestore, pretože jeho vynikajúca izolácia zaisťuje nízku hladinu hluku. Inými slovami - kotol sa zahrieva šeptom. Takto sa vysoká kvalita Bosch postará o kvalitu bývania vo vašom dome.

Vlastnosti kotla
▶ vysoko účinný, pretože sa automaticky prispôsobuje vašej potrebe tepla
▶ fascinujúca konštrukcia súčasných kondenzačných kotlov Bosch
▶ Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom

Prehľad výhod

  • Vysoko efektívne, priestorovo úsporné.
  • Intuitívne ovládaný LCD displej.
  • Integrované elektronicky riadené nízkoenergetické čerpadlo.
  • Rozsah modulácie 1:8.
  • Príprava vody v externej nepriamej ohrievacej nádrži.
  • S integrovaným trojcestným ventilom.
  • Pripojenie priestorových a ekvitermických regulátorov Bosch.
  • Pripojenie koncentrického potrubia spalín/spaľovacieho vzduchu Ø 60/100 mm alebo Ø 80/125 mm alebo samostatného potrubia Ø 80 mm.

Rozmery a pripojenie

 

1 - Príslušenstvo pre odvod spalín
2 - Závesný profil na stenu
A - Vzdialenosť horného okraja kotla od osi vodorovného dymovodu
B - Vzdialenosť horného okraja kotla od stropu
K - Priemer otvoru
S - Hrúbka steny

Parametre
Farba predného designu: biela
Max. menovitý tepelný výkon (50/30 ° C): 25 kW
Minimálny menovitý tepelný výkon (50/30 °C): 3,4 kW
Menovitý tepelný výkon: 24,5 kW
Hladina akustického výkonu ErP15: 44 dB (A)
Účinnosť vykurovania závislá od ročného obdobia
Miestnosti podľa ErP15: 94 %
Trieda energetickej účinnosti: A
Vybavenie
Rozširovacia nádoba: 6,0 l
Vysoko účinné čerpadlo EEI ≤ 0,23: integrované
Prepínací ventil: integrovaný

Rozmery a hmotnosť
Výška: 713 mm
Šírka: 400 mm
Hĺbka: 300 mm
Čistá hmotnosť: 36 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Bosch, Junkers
Záruka: 2 roky
Rozmery: 410 x 480 x 890 mm
Určenie kotla: s možnosťou pripojenia zásobníka
Výkon kotla na vykurovanie: vysoký výkon nad 16 kW
Výrobca: Bosch
Brutto váha: 36 kg
Netto váha: 34 kg
EAN: 4062321018092

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnostiIFA Trabant 601 v dielni Bosch Car Service v Brandenbursku (1992). Trabant bol štandardným osobným automobilom v socialistickom Východnom Nemecku až do roku 1989, takže bolo nutné upraviť testovaciu techniku spoločnosti Bosch pre prácu s týmto populárnym modelom vozidla.

Už viac ako 125 rokov zásobujeme trh s účinnými, ľahko ovládateľnými a zároveň spoľahlivými zariadeniami, ktoré ľuďom vytvárajú teplé a útulné domovy. Bosch Termotechnika dnes svojim zákazníkom celosvetovo ponúka riešenia pre klímu priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie.

Od roku 1932 sú značky Junkers a Bosch spojené silným partnerstvom. Zlúčenie umožnilo spojenie tradičnej remeselnej práce s najmodernejšou technológiou. Pod značkou Bosch sa dnes koncentrujeme na budúcnosť s inteligentnou technológiou budov, v ktorej hrá tepelná technika významnú úlohu.

Tradičná značka Junkers ale naďalej pokračuje, keďže história, tradícia a skúsenosti sú s dielmi Junkers naďalej zabudované do každého produktu so značkou Bosch. Junkers pre nás znamená viac ako 120 rokov osvedčenú techniku a najvyššiu kvalitu; tejto značke sme s hrdosťou vytvorili pamätník s vlastným múzeom. Pri podniku vo Wernau prezentujeme pokračovanie histórie a životného diela zakladateľa Huga Junkersa

História 

V roku 1886 Robert Bosch v Stuttgarte založil „Dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku“. Bol to zrod dnešnej celosvetovo pôsobiacej spoločnosti. Od úplného začiatku boli pre spoločnosť charakteristické inovácie a spoločenská zodpovednosť.

1886 - 1905História spoločnosti Bosch začína mnohými prvými krokmi. Krokom k nezávislosti, na automobilový trh, na trhy mimo Nemecka a do hlavnej výrobnej haly.

1906 - 1925 - Prvý astronomický globálny vzlet spoločnosti bol neľútostne prerušený prvou svetovou vojnou, po ktorej sa spoločnosť Bosch musela transformovať a sústrediť sa na inovácie, aby sa vyrovnala s jej následkami.

1926 - 1945 Firma Bosch sa vyrovnávala s rýchlosťou hospodárskej krízy a diktátom národného socializmu pomocou sily inovácií a vytrvalosťou, až kým so sebou II. svetová vojna opäť nepriniesla obrovské výzvy.

1946 - 1959Na konci II. svetovej vojny stratila spoločnosť Bosch druhýkrát svoje medzinárodné pobočky. Veľká časť jej výrobných zariadení ležala v troskách. Nasledujúce dve desaťročia boli venované rekonštrukcii, ale tiež prienikom do nových oblastí podnikania.

1960 - 1989Obdobie medzi 60. až 80. rokmi minulého storočia bolo v spoločnosti Bosch poznačené transformáciou, ktorá ju zmenila na diverzifikovanú skupinu samostatne riadených divízií, globálnu spoločnosť a lídra na trhu v oblasti elektroniky pre automobily.

1990 - 2016Padla Železná opona, v Ázii vznikli nové trhy a softvér otvoril nové príležitosti pre Bosch. Posledné tri desaťročia so sebou priniesli rýchlu zmenu v hospodárstve, ktorej sa spoločnosť musí postaviť čelom.

Chcete vedieť, ako žiť udržateľným spôsobom #LikeABosch?Chcete vedieť, ako žiť udržateľným spôsobom #LikeABosch?Analýza výroby v reálnom čase.Analýza výroby v reálnom čase.Analýza výroby v reálnom čase.Analýza výroby v reálnom čase.Analýza výroby v reálnom čase.Analýza výroby v reálnom čase.

We are Bosch

Naša misia vysvetľuje, čo nás poháňa, čo máme spoločné a za čím stojíme. Chceme vo svete zanechať trvalú stopu — stopu, ktorú dosiahol jedinečný, výnimočný tím.

Naše hodnoty — na čom staviame

V našich hodnotách sa odráža spôsob, akým podnikáme: Naša profesionálna etika v jednaní s našimi obchodnými partnermi, investormi, zamestnancami a spoločnosťou.

Zameranie na budúcnosť a výsledky

Sústredíme sa na výsledky. To nám umožnuje zaistiť našu budúcnost a súčasne
vytvára solídny základ pre spoločensky prospešné projekty našej firmy a Nadácie
Roberta Boscha.

Zodpovednosť a trvalá udržateľnosť

Konáme hospodárne a zodpovedne v záujme celej spoločnosti a životného prostredia.

Iniciatíva a dôslednosť

Konáme iniciatívne, preberáme podnikateľskú zodpovednosť a sme dôslední v sledovaní našich cieľov.

Otvorenosť a dôvera

Dôležité témy našej spoločnosti komunikujeme včas a otvorene. To predstavuje ten najlepší základ pre vzťah založený na dôvere.

Férovosť

V kontakte medzi sebou navzájom i s obchodnými partnermi považujeme obojstrannú férovosť za podmienku nášho úspechu.

Spoľahlivosť, dôveryhodnosť, zákonnosť

Sľubujeme iba to, čo dokážeme splniť. Dohody prijímame ako záväzné a vo všetkých našich obchodných transakciách rešpektujeme a dodržujeme zákon.

Rozmanitosť

Vážime si rozmanitosť a posporujeme ju, pretože nás obohacuje a je zdrojom našich úspechov.

Bosch na Slovensku 

Bosch mal svoje prvé zastúpenie v niekdajšom Československu už od roku 1920. Obchodnú činnosť v Prahe obnovil na jeseň 1992 a v nasledujúcom roku otvoril svoju prvú pobočku v Bratislave.

Spoločnosť na Slovensku pôsobí v troch lokalitách a v roku 2020 zamestnávala viac ako 1 000 zamestnancov (k 31. 12. 2020). Konsolidovaný obrat v roku 2020 dosiahol 440 miliónov eur.

Regionálna spoločnosť zastupuje obchodné, marketingové a servisné aktivity spoločnosti

Výrobky a služby Bosch sú navrhované tak, aby fascinovali a zlepšovali kvalitu života poskytovaním inovatívnych a užitočných riešení. Vďaka tomu Bosch celosvetovo ponúka technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.