kurenie-podlahove.sk

Vaillant sensoHOME 380

Kód: 0020260949
250 € –22 %
mall
250 € –22 % 192,74 € / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

VAILLANT sensoHOME 380 - drôtový programovateľný izbový regulátor 

 • pre jeden vykurovací okruh
 • moderný dizajn, ktorý sa hodí do štýlových interiérov
 • rýchle nastavenie vďaka jasnému textovému displeju
 • možnosť pohodlného ovládanie aj cez aplikáciu sensoAPP v kombinácii so sensoNET
 • asistent inštalácie sensoHOME vás jednoducho navedie úvodnou inštaláciou
 
Regulátor sensoHOME s intuitívnou obsluhou zaručuje maximálne pohodlie pomocou pár klikov. Regulátor sensoHOME je ideálne riešenie pre byty a domy, ktoré majú iba jeden vykurovací okruh pozostávajúci napr. z jedného kotla a regulátora.
 
Prispôsobte si svoje pohodlie pomocou pár klikov
Definovanie teploty príjemného domova a individuálnych potrieb si vyžaduje iba pár klikov. Vďaka novému displeju s vysokým rozlíšením sensoHOME a 3,5 palcovou obrazovkou je obsluha vášho vykurovania prehľadná a pohodlná. Podsvietené tlačidlá umožňujú pohodlnú manipuláciu aj v tmavých priestoroch. Jasná štruktúra ponuky, plnovýznamový text a tlačidlo pre vyvolanie nápovedy zaručujú pochopenie a prácu s regulátorom bez ťažkostí.
 
Váš osobný asistent vás víta
Pripravte si svoj vykurovací systém pohodlne a zadefinujte svoje požiadavky pomocou asistenta inštalácie sensoHOME. Prvá konfigurácia nebude trvať dlhšie ako dve minúty. Všetko, čo musíte urobiť, je odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok o vašom správaní súvisiacom s vykurovaním. Aplikácia sensoAPP použije vaše odpovede a navrhne vhodnú teplotu a časové intervaly. Týmto spôsobom vás krok za krokom sprevádzajú všetky relevantné funkcie. Nastavíte tak vykurovací systém presne podľa vašich potrieb. Môžete definovať až 12 rôznych časových intervalov za deň.
 
Ovládajte sensoHOME cez aplikáciu
Vďaka prepojeniu medzi sensoHOME a aplikáciou sensoAPP môžete využiť vzdialený prístup k vášmu vykurovaciemu systému a nastaviť tak teplotu v dome odkiaľkoľvek. Zjednotený dizajn a koncepcia prevádzky všetkých používateľských rozhraní umožňujú pohodlné ovládanie. Napr. kotol ecoTEC exclusive, regulátor sensoHOME a aplikácia sensoAPP majú jednotnú štruktúru menu, v ktorej sa ľahko zorientujete.
 
Stačí k vášmu kotlu pripojiť internetový komunikačný modul sensoNET a môžete s vaším regulátorom sensoHOME naplno využívať výhody online pripojenia. (Ku kotlu ecoTEC exclusive je internetový komunikačný modul sensoNET súčasťou balenia.)
 
Navrhnuté pre moderné interiéry
S naším regulátorom sensoHOME si vyberiete moderný izbový termostat, ktorý obohacuje váš domov o atraktívny dizajn. Jeho vzhľad je porovnateľný s dizajnom dnešných moderných technológií, ako sú smartfóny alebo tablety. Pri výrobe tohto regulátora boli použité vysokokvalitné materiály, ako prémiové sklo a pod., aby sa peknému vzhľadu zaručila aj trvácnosť.
 
 
Parametre
 • Trieda energetickej účinnsti: II, V, VI
 • Prevedenie: montáž na stenu
 • Plynové kotly: áno
 • Tepelné čerpadlá: nie
 • Hybridné systémy: nie
 • Kotly v kaskáde: nie
 • Centrálne vetranie: nie
 • Solárny ohrev: nie
 • Počet vykurovacích okruhov: 1
 • Ovládanie cez aplikáciu sensoAPP: áno
 • Prispôsobenie vykurovacej krivky: áno
 • Funkcia vysúšanie podláh: áno
 • Snímač vlhkosti vzduchu: nie
 • Inštalačný asistent: áno
 • Bezdrôtové pripojenie: nie
 • Funkcia asistenta časových programov: áno
 • Rozmery (šírka/výška/hĺbka): 175/109/27 [mm]

Dodatočné parametre

Kategória: regulácie Vaillant
Záruka: 2 roky
Prevedenie termostatu: drôtový
Napájanie: z el. siete, z kotla
Programovanie: týždenný program

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov. So svojím 140 rokov dlhým pôsobením na trhu však patrí hlavne značka Vaillant k tým najväčším a najvýznamnejším. Dlhodobo je lídrom na trhu a priekopníkom vo vývoji a inováciách v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Skupina Vaillant Group má vybudovanú rozsiahlu sieť obchodných zastúpení a tisíce spokojných zákazníkov po celom svete.

Do bohatého portfólia Vaillant Group patria moderné technológie vykurovania, ktoré sú energeticky úsporné, efektívne a prispievajú k ochrane životného prostredia. Vďaka širokému spektru produktov a modelov si tu každý zákazník nájde presne to, čo potrebuje. Sortiment zahŕňa závesné a stacionárne kotly, zásobníky teplej vody či elektrické spotrebiče. Na trhu závesných kotlov je spoločnosť s 26 percentným podielom dokonca číslom jedna v Európe. Vaillant Group sa nešpecializuje len na vývoj a výrobu kotlov, do jej produktového portfólia patria aj technológie využívajúce obnoviteľné zdroje energie, ako sú solárne systémy či najmodernejšie tepelné čerpadlá a klimatizácie. Užívateľom ponúka tiež rekuperačné alebo kogeneračné jednotky či zeolitové tepelné čerpadlá.

Vaillant Group myslí každý deň dopredu a ponúka individuálne riešenia pre každú potrebu a každý druh energie. Jej úspech je založený tiež na výskume a vývoji, ktorý vždy prebieha v súlade so želaniami zákazníkov. Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti patrí k najväčším a predovšetkým k najkreativnejším oddeleniam v tomto segmente. Tím vývojárov neustále pracuje na nových zariadeniach a technologických systémoch, ktoré sa čoraz jednoduchšie obsluhujú a ktoré už dnes spĺňajú požiadavky zajtrajška. Či ide o energetické riešenia budúcnosti, alebo o najlepší spôsob ako využiť fosílne palivá, spoločnosť Vaillant Group sa snaží predvídať nové trendy a byť vždy o krok dopredu pred ostatnými. Dôkazom toho je aj každoročné prihlásenie až 100 nových patentov. V oblasti výroby kladie firma najväčší dôraz na dosiahnutie najvyššej kvality kotlov, ktorá predstavuje dokonalosť do najmenšieho detailu.

Vaillant Group má svoje zastúpenie vo väčšine krajín sveta. Výnimkou nie je ani Slovensko, kde sídli spoločnosť Vaillant Group Slovakia, s. r. o. zastupujúca značky Vaillant a Protherm. Vykurovacie zariadenia Vaillant Group sa vyrábajú v siedmich výrobných závodoch, pričom až dva z nich sa nachádzajú na území našej krajiny. Tieto fabriky zamestnávajú spolu viac ako 1 300 ľudí. Výrobný závod Protherm Production so sídlom v Skalici sa špecializuje na výrobu elektrokotlov a stacionárnych kotlov pre všetky značky patriace do skupiny Vaillant Group. Môže sa pochváliť aj vlastným vývojovým centrom, ktoré patrí k najmodernejším v Európe. Druhým výrobným závodom na Slovensku je Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianskych Stankovciach, ktorý pre celú skupinu vyrába moduly pre závesné kotly.

História spoločnosti Vaillant

História spoločnosti Vaillant siaha až do roku 1874, kedy ju založil Johann Vaillant v Remscheide v Nemecku. Odvtedy je spoločnosť Vaillant lídrom v oblasti vykurovacích a vetracích technológií.

História spoločnosti Vaillant 

1874 Inštalatér Johann Vaillant zakladá firmu.

1894 Ocenený patentom za vynález plynového ohrievača vody konštrukciou “v uzatvorenom systéme”.

1899 Zaregistrované logo firmy, veľkonočný zajac.

1905 Vývoj ohrievača vody v závesnom prevedení, patentované pod označením „Geyser“.

1924 Vývoj závesného kotla na kúrenie.

1955 Od konca 2. svetovej vojny vyrobený miliónty spotrebič.

1960 Začína výroba elektrických spotrebičov.

1967 Vývoj kombinovaného závesného kotla.

1974 Od roku 1974 predaných 11 miliónov spotrebičov.

1992 Založenie dcérskych spoločností – v Československej republike, Maďarsku, Poľsku a Turecku.

1993 Rozdelením Československa vzniká samostatné obchodné zastúpenie na Slovensku.

1999 Jubileum, 125 rokov výročie založenia firmy, za celú dobu histórie predaných 40 miliónov spotrebičov.

2001 Vzniká skupina Vaillant Group zastrešujúca osem významných výrobcov vykurovacích zariadení v Európe, na Slovensku aj výrobcu kotlov Protherm.

2003 Výrobný závod Vaillant Group v Skalici sa špecializuje na výrobu stacionárnych kotlov aj pre ďalšie značky patriace do skupiny VG.

2004 Vaillant Group otvára na Slovensku v Trenčíne nový výrobný závod na výrobu hydraulických skupín pre závesné kotly.

2009 V závode VG Trenčín vyrobený 10 000 000 modul pre vykurovacie zariadenia.

Veľkonočný zajac v logu - určený pre úspech firmy

Ružovolíci trpaslíci a roztomilé zvieratá stoja okolo a obdivujú zázrak vajca. Johann Vaillant je fascinovaný scénou a rozhodne sa kúpiť oboje, obrázok aj autorské práva. Pre Vaillant, to znamená založenie jeho značky a obrovský úspešný príbeh.

Veľmi výrazný profil značky

Od roku 1899 motív zdobí všetky produkty, katalógy a prospekty. Počas niekoľkých málo rokov, si Vaillant vybudoval výbornú povesť, ktorá sa rozšírila po celom Nemecku, a dokonca aj za jeho hranicami. Vaillant dal jeho logu jasné línie a obrysy. "Zajac vo vajci" zostáva ústrednou témou, ale pridáva sa slovo "Vaillant". 

Mnoho Nemcov vie, že Vaillant zajac patrí spoločnosti so sídlom v Severnom Porýní - Vestfálsku. Okrem toho: viac než 70% všetkých Nemcov počulo o spoločnosti Vaillant. V Rakúsku a Holandsku spoločnosť dosahuje podobných výsledkov pre jej imidž.

Udržateľnosť 

Ako do budúcnosti orientovaný, rodinný podnik, prijímame osobitnú zodpovednosť za životné prostredie, pre našich zamestnancov a pre spoločnosť. Sme presvedčení, že hospodársky úspech, udržateľný a ziskový rast sú neoddeliteľne späté so záväzkom sociálnych a ekologických štandardov.

Aby bolo možné splniť tento záväzok, sme zviazaní plniť naše aktivity trvalo udržateľného rozvoja v strategickom S.E.E.D.S. Program (Udržateľnosť v prostredí, zamestnancoch, rozvoj & produkty a spoločnosť). Definícia tejto oblastí záujmu je založená na komplexnom pochopení udržateľnosti, v ktorej berieme do úvahy aj kľúčové problémy našich hlavných činností.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.